Firma PrintStardi heategu pimedatele lastele

Heleni Kool-min

Tallinna Heleni Kool

Ettevõtmine “Tänane heategu” on saanud järjekordse heateoga hakkama. Veebruarikuu viimasel päeval said 3 Tallinna Heleni Kooli last omale kingituseks suure karbi 3D värvilehti.

Heleni õpetaja Eha-min

Õpetaja kingitust vastu võtmas

Tallinna Heleni Koolis õpivad erivajadusega lapsed, kellest osad on pimedad ja nägemispuudega. Neile on väga sobivaks õppevahendiks kõrgendatud servadega 3D värvilehed.

Kingituse taga on trükikoda PrintStart. Kui tegin ettevõtte juhile ettepaneku toetada pimedaid lapsi värvilehtede ostuga, oli ta kohe sellega nõus.

See firma on minu kauaaegne partner. Tegelikult ongi värvilehtede alusjoonised just PrintStardis trükitud. Niisamuti mitmed minu visiitkaardid, lamineeritud reklaammaterjalid, värvilised pakendid, praeguse suure komplekti 20+3 karbi siseleht jpm.

Ettevõtte töötajad on väga abivalmis ning tööd valmivad kiiresti ja tähtaegselt. Mitte vähem tähtis ei ole ka väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Seepärast ma olengi kõik oma trükitehnilised tööd tellinud just sellest firmast.

PrintStardi kodulehelt (www.printstart.ee) saame teada, et firma valmistab nii äritrükiseid kui raamatuid ja brošüüre; saab tellida nii digitrükki, kui offset, termo-, suru- ja fooliumtrükki, lisaks stantsimist ja ka kalendreid. Tegelikult kõiki trükiseid, mida üks firma võiks vajada.

Aitäh PrintStart, et te olemas olete ja aitäh selle kingituse eest!